На сесії міськради прийняли звернення до Верховної Ради України

На сесії міськради прийняли звернення до Верховної Ради України

Сьогодні, 31 жовтня, депутати міської ради схвалили текст звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині доповнення системи податків і зборів місцевим збором за операції з поводження з відходами. Об этом сообщает balashov.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила пресслужба міськради.


Метою рішення є ефективне вирішення комплексу питань з реалізації державної політики у сфері поводження з відходами, покращення санітарного та екологічного стану території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. У Зверненні зазначається, що запровадження місцевого збору за операції з поводження з відходами сприятиме створенню комплексної системи управління відходами, яка здатна вирішити проблеми утримання населених пунктів в належному санітарному стані, ліквідації існуючих безхазяйних сміттєзвалищ та проведення відповідної роботи по недопущенню утворення нових стихійок, без додаткового навантаження на місцеві бюджети.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/na-sesiyi-miskradi-priynyali-zvernennya-do-verhovnoyi-radi-ukrayini-10960580.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя