Зеленський просить того, на що не заслуговує – Портников

Об этом сообщает szao-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент Зеленський закликав співгромадян до спокійної розсудливої розмови без зайвих емоцій і гасел. Це правильна пропозиція, тим паче, коли її висловлює керівник країни, яка перебуває у стані війни із сильним і жорстоким ворогом

Але приклад розсудливої розмови повинен подати сам Зеленський. Він повинен визнати, що його передвиборча кампанія будувалася не на серйозній і чесній розмові зі співвітчизниками, а саме на емоціях і гаслах. Нехай Зеленський згадає самого себе – людину, який підмінила змістовні дебати про майбутнє країни читанням коментарів із соціальних мереж. Нехай згадає, як стверджував, що він, забезпечений чоловік, який провів усе своє творче життя на олігархічних телеканалах, виступає від імені народу. Нехай іще раз подивиться свій виступ, в якому він говорить, що припинити війну просто – потрібно просто перестати стріляти.

Чесна розмова можлива тільки в країні, президент якої говорить правду своїм співвітчизникам. І починати потрібно із самого себе – із чесного пояснення самому собі того простого факту, що ти не зможеш впоратися з усіма складними проблемами цієї країни ні за один термін, ні за два. Що в тебе одне завдання – зберегти безперечні досягнення попередників. Бодай не зробити гірше.

Але якщо ти підміняти цю чесну розмову шельмуванням попередників, зневагою до патріотів, ставкою на багатогодинні виступи, в яких втрачається сенс, і телевізійні ролики, в яких немає ні дискусії, ні правди – як ти можеш очікувати від співгромадян чесності й відсутності емоцій? Як можеш не помічати, що країна скочується до нового витка суспільного протистояння й ненависті? Як можеш не розуміти, що це протистояння несе смертельні загрози не тільки для твоєї влади, а й для самої України?

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1572445518-zelenskiy-ne-zaslugovue-na-chesnu-y-rozsudlivu-rozmovu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя